Без категорії

Що означає надзвичайна ситуація для Червонограда

Надзвичайна ситуація суттєво не змінить теперішній стиль життя мешканців у період карантину, а більше мобілізує спеціальні служби та установи.

_________________________________________________

1. Органи управління та сили цивільного захисту переводяться у режим надзвичайної ситуації.

2. У Червонограді створено штаб з ліквідації медико – біологічної надзвичайної ситуації. Очолив його – перший заступник міського голови Дмитро Балко. Місцем засідання штабу обрано 203 кабінет Червоноградська міська рада.
Штаб повинен ближчим часом розробити план дій.

3. Червоноградський відділ поліції залучатиме додаткові патрулі для забезпечення карантих заходів.

4. Заступнику міського голови Наталка Турко доручено провести комунікаційну роботу із настоятелями місцевих церков щодо проведення Богослужінь онлайн або в дистанційному режимі.

5. Відділ НС, оборонної і мобілізаційної роботи ЧМР разом із іншими структурами максимально буде залучати системи оповіщення для повідомлень про хід боротьби з коронавірусом